Üyelik Başvurusu   Şifremi Unuttum

 
Ana Sayfa  English  İletişim  
James Lind ile seyahat
Dernek Görüşleri
Linkler
       [ ]
Dokümanların tamamına ulaşmak için tıklayınız.

 
  Haberler
 

18 Eylül 2016

Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursu başladı.. SocialDoctors İçerisinde Paylaş

Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursu Eğitim Programı toplam 13 konudan oluşmakta olup, Sağlık Bakanlığı Klinik Araştırma Eğitim Kılavuzuna uygun olarak hazırlanmıştır. Bu konulardan 10 tanesi Temel İKU kursları arasında yer almakta olup, Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursunu alabilmek için bu kursu tamamlamış olmak gerekmektedir. Temel İKU kursunu başarı ile tamamlayanlar bunun ardında 3 kurstan oluşan ek dersleri Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursunda alarak, Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursunu tamamlamış olacaktır. Kurs diğer kurslarla birlikte KADUZEM portalinde www.kaduzem.org adresinde yer almaktadır.  

Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursu ile ilgili Bakanlık onaylı belge alabilmek için sorulara yanıt vererek %70 başarılı olmak gerekli bir koşuldur.  

Klinik Araştırma Hemşireliği kursunu almak için Bakanlık onaylı temel kursu almış olmak gereklidir. Bu nedenle Klinik Araştırma Hemşireliği Uzaktan Eğitim Kursuna başvururken buna dikkat ediniz. 

« Geri

Klinik Araştırmalar Derneği © 2006-2007 PLEKSUS