Üyelik Başvurusu   Şifremi Unuttum

 
Ana Sayfa  English  İletişim  
James Lind ile seyahat
Dernek Görüşleri
Linkler
       [ ]
Dokümanların tamamına ulaşmak için tıklayınız.

 
  Haberler
 

18 Mayıs 2016

Pediatristlere Yönelik Temel Klinik Araştırmalar Eğitimi.. SocialDoctors İçerisinde Paylaş

Duyuru şöyle:

Pediatristlere Yönelik Temel Klinik Araştırmalar Eğitimi

 

Kurumumuzca Ankara’da 01 Haziran 2016 tarihinde “Pediatristlere Yönelik Temel Klinik Araştırmalar Eğitimi” düzenlenecektir. 

Eğitimin yapılacağı salonun kapasitesi nedeniyle toplantıya 80 katılımcı kabul edilebilecektir.

Önemli Hatırlatmalar:

Başvuru işlemleri, 25 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir.

Toplantı daha önce bu eğitimi almamış olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı veya bu alanda uzmanlık eğitimi devam etmekte olan katılımcılara yönelik olup, bu nedenle başvurularda katılımcıların uzmanlık durumunun açıkça belirtilmesi gerekmektedir.

Eğitim sonunda sınav düzenlenecek olup sınavda başarılı olanlara başarı belgesi, diğer katılımcılarımıza ise katılım belgesi verilecektir.

Toplantı programı ve yeri ilerleyen süreçte ilan edilecek olup programın 08:30 - 17:30 saatleri arasında düzenlenmesi planlanmaktadır. Ankara dışından gelen katılımcıların yolculuk saatlerini toplantı programına uygun olarak ayarlamaları gerekmektedir.

Kurumumuzca herhangi bir görevlendirme yapılmayacaktır.

Telefon ile başvuru kabul edilmeyecek olup yalnızca klinik.arastirma@titck.gov.tr adresine yapılan başvurular değerlendirilecektir. Başvuru sahibinin; görev yaptığı kurumu, uzmanlık alanını, telefon numarasını, mail adresini ve daha önce klinik araştırmalar temel eğitimine katılıp katılmadığını belirtmesi talep edilmektedir. Değerlendirmenin ardından katılımcı listesi 26 Mayıs tarihinde web sayfamızda yayımlanacaktır. Yayımlanan listede adı bulunmasına rağmen eğitime katılamayacak olan kişilerin tarafımıza katılım durumlarını bildirmeleri gerekmektedir.

« Geri

Klinik Araştırmalar Derneği © 2006-2007 PLEKSUS